Panasonic tepelné čerpadlo Aquarea T-CAP split set KIT-WXC16H9E8
Kód: 1551
Neohodnoceno
Na dotaz
Generace H
3 fázové napájení vnitřní jednotky.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické parametry tepelného čerpadla
  • Energetická třída A++/A++
  • Výkon chlazení 12,2 kW
  • Výkon topení 16 kW
  • Ekologický typ chladiva R410A
  • Nízkoteplotní model LT s výstupní teplotou maximálně +60 °C
  • Velmi vysoká úspora energie
  • Jednoduchá instalace a údržba
  • Speciální software pro nízkoenergetické domy s minimální výstupní teplotou 20 °C
  • Pracuje při teplotách až –28 °C