Samsung WindFree mini čtyřcestná kazeta AJ026TNNDKG/EU
Kód: 1024
Neohodnoceno
Skladem
Klimatizace Samsung |
K této vnitřní jednotce je potřeba objednat ještě venkovní jednotku.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické parametry klimatizace
  • Výkon chlazení 2,6 kW
  • Výkon topení 2,9 kW
  • Ekologický typ chladiva R32
  • Nezávislé nastavení jednotlivých lamel
  • Vestavěné čerpadlo kondenzátu - výtlačná výška 750mm