Sinclair S-THERM MONOBLOK tepelné čerpadlo SMH-60IRB
Kód: 1571
Neohodnoceno
Skladem
Tepelné čerpadlo Sinclair | S-THERM MONOBLOK
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické parametry tepelného čerpadla
Sinclair S-THERM MONOBLOK SMH-60IRB
  • Výkon chlazení 5,8 kW
  • Výkon topení 6 kW
  • Rozměry š x v x h (mm)/hmotnost (kg) - 1150×345×758 / 96
  • Akustický tlak 58 dB (A)
  • Typ topiva R32
  • Dvoustupňový inverterový kompresor s mezistupňovým vstřikováním par chladiva
  • Dotykový displej
  • Možnost ovládání přes internet pomocí aplikace
  • Vysoká účinnost
  • Oběhové čerpadlo s možností řízení otáček
  • Integrovaná expanzní nádoba a pojistný ventil
  • Možnost regulace podle ekvitermy, teploty referenční místnosti, nebo ovládání termostatem
  • Možnost chlazení do fan coilů
  • Ohřev teplé vody
  • Možnost připojení a spínání záložního ohřívače (není součástí balení)
  • Výrobek je zapsaný v programu Nová zelená úsporám (SVT25127)
Doplňkové parametry
Kategorie: Tepelná čerpadla
Záruka: 2 roky
Napájení: 220-240 V
? Topný výkon: 6,0 kW